Desktop Tower Defense

Oceń grę
Difesa delle torri desktop in italianoDesktop Tower Defense en françaisDesktop-Tower-Verteidigung auf DeutschDesktop Tower Defense in English

Desktop Tower Defense

120

Łamigłówki

Średnia ocen Desktop Tower Defense wynosi 4.5 z 2 głosy na 120 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak MindCoach - Towers oraz Zombo buster. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: Mysz Zagraj w oryginalną popularną grę Desktop Tower Defense, którą stworzył Paul Preece. Buduj wieże o różnych umiejętnościach na pulpicie, aby pokonać fale atakujących małych creepów. Musisz zatrzymać wszystkich napastników, zanim dotrą na drugą stronę. Staraj się tworzyć ścieżki podobne do labiryntów i korzystaj z ulepszeń, aby zwiększyć moc swojej obrony. Dużo zabawy.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Desktop Tower Defense " Czy chcesz zagrać w tę grę?