Desert Drift 3d

Oceń grę
Desert Drift 3d in italianoDesert Drift 3d en françaisWüstensand 3d auf DeutschDesert Drift 3d in English

Desert Drift 3d

123

3d

Średnia ocen Desert Drift 3d wynosi 5 z 1 głosy na 123 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Ucieczka z pustyni oraz Taxi Drift. Możesz grać za darmo na VVIVS 3d gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Driftuj swój samochód na pustyni, ścigając się z przeciwnikami. Musisz wygrać wyścig, aby zakwalifikować się do następnego poziomu. Masz trzy okrążenia do ukończenia w każdym wyścigu. Zbieraj dopalacze na swojej drodze do przyspieszenia. Mapa drogowa jest wyświetlana w lewym górnym rogu ekranu, aby poznać status wyścigu. Wszystkiego najlepszego!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „3d” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Desert Drift 3d " Czy chcesz zagrać w tę grę?