Daytime Creatures

Oceń grę

Stwory dzienne

3

Strzelanki

Średnia ocen Stwory dzienne (Daytime creatures) wynosi 3 z 1 głosy na 3 trafień. Grę dodano w dniu 6 listopad, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Mały kucyk wielka wojna oraz Szał farmy 3. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj klawiatury i myszy, aby grać. Złe potwory pojawiły się nagle w ciągu dnia, a oni błąkali się, aby zaatakować pieszych. Ty, dzielny wojownik, zdecydowałeś się zabrać swoją broń, by zniszczyć te potwory. Na mapie znajdują się różne potwory, musisz użyć swojej broni, aby strzelić do nich dokładnie, nie pozwól im się zbliżyć! W obliczu groźby śmierci, nie możesz się obawiać, podnieść broni, walczyć o świat! Powodzenia i miłej zabawy!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Stwory dzienne " Czy chcesz zagrać w tę grę?