Crazy Ball 2

Oceń grę

Szalona kula 2

63

Przygodowe

Średnia ocen Szalona kula 2 (Crazy ball 2) wynosi 1 z 1 głosy na 63 trafień. Grę dodano w dniu 6 listopad, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Szalony ruch oraz Prędkość piłka. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub strzały do ​​kontrolowania piłki. Spacja do skoku. Lewy Shift lub E, aby aktywować power-up. Zakładka, aby przerwać ... Użyj klawiatury, aby kontrolować ruch piłki na platformie, aby pokonać wszystkie rodzaje cierpienia. Unikaj wszelkich przeszkód, ale nie wpadaj do wody. Im więcej zbierzesz gwiazdek, tym lepiej, ponieważ tylko liczba gwiazd osiąga określoną liczbę, możesz przejść na następny poziom. Dołącz do tej fajnej gry ze znajomymi i zobacz, ile poziomów możesz pokonać. Życzę powodzenia i dobrej zabawy.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Szalona kula 2 " Czy chcesz zagrać w tę grę?