Combat Online

Oceń grę

Walcz online

9

Strzelanki

Średnia ocen Walcz online (Combat online) wynosi 1 z 1 głosy na 9 trafień. Grę dodano w dniu 30 wrzesień, niedziela 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Szkolenie bojowe Intruza oraz Księżniczka randki online. Możesz grać za darmo na VVIVS Strzelanki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Strzałki / WASD = ruch, Myszka = celowanie / strzelanie, Spacja = skok, Shift = bieganie, C = przykucnięcie. Online Battle to duża internetowa strzelanka dla wielu graczy. Są dwa wrogie obozy, musisz wybrać jeden, a następnie wejść do gry. Zbierz broń rozrzuconą po mapie. Możesz ukryć się za przeszkodami, takimi jak dom i kamienie, aby uniknąć zabijania przez wrogów. Życzę ci zwycięstwa w bitwie!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Strzelanki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Walcz online " Czy chcesz zagrać w tę grę?