Colorful Dots

Oceń grę

Kolorowe kropki

139

Zręcznościowe

Średnia ocen Kolorowe kropki (Colorful Dots) wynosi 0 z 0 głosy na 139 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak 4 dwie kropki oraz Linia życia. Możesz grać za darmo na VVIVS Zręcznościowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Zobacz moją drugą grę, Unfair Ninja: http://gamedistribution.com/games/action/unfair-ninja.html Colorful Dots to mobilna gra. Stuknij, aby latać, i unikaj kropek w kolorze takim samym jak twoje. Dotknij dowolnych innych punktów, aby zmienić kolor i zwiększyć swój wynik. Wybierz między czarnym i białym tłem. Możesz również wyciszyć dźwięki, jeśli chcesz.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Zręcznościowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Kolorowe kropki " Czy chcesz zagrać w tę grę?