Cobra Squad 3

Oceń grę

Drużyna kobry 3

172

Łamigłówki

Średnia ocen Drużyna kobry 3 (Cobra Squad 3) wynosi 4 z 1 głosy na 172 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Trzymać oddział 3 oraz My Little Pony Circus Fun. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: mysz Cobra Squad powraca! Cobra Squad 3 to wciągająca gra obronna. Na mapie 2D względnej stałej pozycji umieszczona jest wieża, aby stawić opór falom wroga i falom ataków. Zdobądź złoto, zabijając wroga, ulepszaj, aby naprawić swoją wieżę, a następnie poprzez ciągłą budowę różnych typów wież obronnych, aby nadrobić niedociągnięcia wieży obronnej z jedną wieżą. Czy jesteś gotowy, aby walczyć o swoje królestwo?

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Drużyna kobry 3 " Czy chcesz zagrać w tę grę?