Class Room Escape

Oceń grę
Fuga in classe in italianoÉvasion salle de classe en françaisKlassenzimmer entkommen auf DeutschClass room escape in English

Ucieczka z pokoju klasy

49

Łamigłówki

Średnia ocen Ucieczka z pokoju klasy (Class room escape) wynosi 3.5 z 2 głosy na 49 trafień. Grę dodano w dniu 1 listopad, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Princess Room Of Escape oraz Ucieczka z pokoju 6. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja myszy. Zasypiasz w klasie, ale nie zdajesz sobie sprawy, że lekcja się skończyła, robi się ciemno, więc musisz iść do domu. Musisz znaleźć jakiś ukryty przedmiot, aby rozwiązać kilka interesujących wskazówek, by uciec. Powodzenia i miłej zabawy.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Ucieczka z pokoju klasy " Czy chcesz zagrać w tę grę?