Clash Of Vikings

Oceń grę

Clash of Vikings

134

Fajne

Średnia ocen Clash of Vikings wynosi 0 z 0 głosy na 134 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Masza bawi się na podwórku dla niedźwiedzi oraz Trudny przyrost. Możesz grać za darmo na VVIVS Fajne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Pole bitwy jest ustawione. To ty w porównaniu z innym królestwem wikingów. Masz 3 minuty na pokonanie wroga. Wybierz odpowiednie karty bitewne i umieść swoich bohaterów na polu bitwy. Pokonaj wrogie królestwo, aby wygrać! Użyj różnych kombinacji talii kart i strategii, aby pokonać wroga. Cechy:     Różne karty do wyboru, w tym żołnierzy, bohaterów i zaklęć.     Wykorzystaj swoje umiejętności zarządzania, aby wybrać właściwe karty przeciwnikowi.     Rozmieść talię kart przed każdą bitwą     Interaktywny samouczek do nauki podstaw. Zaawansowana taktyka i strategie są do opanowania.     Bardzo sprytna sztuczna inteligencja wroga. Być ostrzeżonym!     Zabawny i optymistyczny motyw wikingów

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Fajne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Clash of Vikings " Czy chcesz zagrać w tę grę?