City Bus Simulator

Oceń grę
Simulatore di autobus urbani in italianoSimulateur de bus de ville en françaisStadtbus-Simulator auf DeutschCity bus simulator in English

Symulator autobusu miejskiego

21

Wyścigowe

Średnia ocen Symulator autobusu miejskiego (City bus simulator) wynosi 3 z 1 głosy na 21 trafień. Grę dodano w dniu 6 listopad, wtorek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak School Bus Decoration oraz Spongebob bus express. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Steruj za pomocą klawiatury. Jesteś doskonałym kierowcą autobusu, Twoim codziennym zadaniem jest przejazd przez miasto. Każdego ranka musisz dotrzeć do każdego dworca autobusowego i odebrać oczekujących pasażerów, aby zabrać ich do miejsca przeznaczenia. Czy Twoje doskonałe umiejętności prowadzenia pojazdu pozwolą ci wypełnić misję? Za pomocą klawiatury steruj kierunkiem autobusu i zatrzymaj się w pozycji podpowiedzi, aby poczekać, aż pasażer wejdzie na autobus. Ciesz się z gry.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator autobusu miejskiego " Czy chcesz zagrać w tę grę?