Cinderella Swimming Pool Cleaning

Oceń grę
Pulizia della piscina di Cenerentola in italianoNettoyage de piscine de Cendrillon en françaisCinderella Schwimmbadreinigung auf DeutschCinderella Swimming Pool Cleaning in English

Sprzątanie basenu Kopciuszka

303

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Sprzątanie basenu Kopciuszka (Cinderella Swimming Pool Cleaning) wynosi 4 z 1 głosy na 303 trafień. Grę dodano w dniu 9 maj, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Roszpunka Summer Pool Party oraz Ariel Ocean Swimming. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki do grania. Kopciuszek urządza przyjęcie w swoim domowym basenie, zabawa jest udana, ale w końcu basen został zaśmiecony, ubraniami, zabawkami i śmieciami z całego domu, pomóż naszej księżniczce Kopciuszkowi oczyścić basen, podziel śmieci i ubrania i umieścić je w różnych torbach, wytrzyj podłogę, w końcu umieścić zabawki na swoim miejscu. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Sprzątanie basenu Kopciuszka (gra opracowana przez pinkygirlgames.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?