Cinderella Gala Host

Oceń grę
Ospite di gala di Cenerentola in italianoHôte de Gala de Cendrillon en françaisAschenputtel-Gala-Gastgeber auf DeutschCinderella Gala Host in English

Gospodarz Kopciuszka

150

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Gospodarz Kopciuszka (Cinderella Gala Host) wynosi 3 z 1 głosy na 150 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Historia Baby Hazel Cinderella oraz Biuro domowe Kopciuszka. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

O, w tym roku księżniczka Cindrella staje się gospodarzem gali, jest zarówno podekscytowana, jak i szczęśliwa, nie przygotowała się na to, ale naprawdę chce to zrobić dobrze. Czy możesz pomóc jej w dokończeniu pracy? Najpierw musisz ją przerobić, aby wyglądała modnie i wybrać dla niej najpiękniejszą sukienkę, aby była bardziej atrakcyjna. Będziesz jej najważniejszym asystentem. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Gospodarz Kopciuszka (gra opracowana przez enjoydressup.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?