Christmas Eve Gifts

Oceń grę
Regali di Natale in italianoCadeaux de Noël en françaisWeihnachtsgeschenke auf DeutschChristmas Eve Gifts in English

Prezenty wigilijne

182

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Prezenty wigilijne (Christmas Eve Gifts) wynosi 3.5 z 2 głosy na 182 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Ubierz prezenty świąteczne oraz Warsztaty Świętego Mikołaja - ukryte przedmioty. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Rodzina Jessiki podąża za popularną tradycją wigilijnego prezentu udostępnianego przez wiele osób na całym świecie: ten, kto pierwszy mówi "Prezenty wigilijne", zachęca do otwarcia prezentów. Podobnie jak w zeszłym roku, Jessica była pierwszą, która powiedziała magiczne słowa i miała zaszczyt być pierwszym, który otwiera dar Świętego Mikołaja. Cóż, wygląda na to, że Jessica była w tym roku dobrą dziewczynką, ponieważ prezent Świętego Mikołaja jest imponujący, otrzymała wszystko, czego chciała: ubrania i inne ubrania, modne czapki, nowe stylowe buty zimowe i wiele błyszczących klejnotów ... w kilku słowach cała kolekcja zimowych ubrań i akcesoriów dla niej. Teraz nadszedł czas, aby jej rodzina otworzyła swoje prezenty, a tymczasem poświęci czas na ubieranie się z nowymi ubraniami, które otrzymała. Bądź tam dla niej i pomóż jej wypróbować wszystkie z nich ... może może znajdzie najładniejszą kombinację do noszenia na świ

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Prezenty wigilijne " Czy chcesz zagrać w tę grę?