Chain Sums

Oceń grę

Chain sums

29

Łamigłówki

Średnia ocen Chain sums wynosi 3 z 2 głosy na 29 trafień. Grę dodano w dniu 9 styczeń, środa 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Zaginiona wyspa 2 oraz Transcripted. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Kliknij kafelek i żądaną lokalizację, aby przesunąć kafelek. Kliknięcie dwóch kafelków zamienia ich lokalizację. Chain Sums to ciekawa gra logiczna do matematyki. W grze Twoim zadaniem jest połączyć wszystkie kafelki, aby dostać się do kwot docelowych. W górnej części ekranu znajdziesz różne numery docelowe, które musisz zdobyć. Możesz to zrobić, przesuwając różne płytki: kliknij kafelek i żądaną lokalizację, aby przesunąć ten kafelek. Spróbuj utworzyć grupy płytek, aby dotrzeć do liczb docelowych u góry ekranu, aby ukończyć poziom. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Chain sums " Czy chcesz zagrać w tę grę?