Caterpillar Crossing

Oceń grę
Caterpillar Crossing in italianoTraversée de Caterpillar en françaisRaupe überqueren auf DeutschCaterpillar Crossing in English

Caterpillar Crossing

90

Łamigłówki

Średnia ocen Caterpillar Crossing wynosi 0 z 0 głosy na 90 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Skok Helixa oraz Multisquare. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

W grze Caterpillar Crossing gramy jako mała gąsienica, pomagając dotrzeć do drabiny na końcu poziomu. Dlatego używamy "klawiszy strzałek" lub "palca" i staramy się jeść liście, aby rosnąć i przezwyciężać otchłań za pomocą tej logiki. W sumie jest 40 poziomów o rosnących trudnościach.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Caterpillar Crossing " Czy chcesz zagrać w tę grę?