Catapult Madness

Oceń grę
Catapult Madness in italianoCatapult Madness en françaisKatapult-Wahnsinn auf DeutschCatapult Madness in English

Katapulty Madness

268

Logiczne

Średnia ocen Katapulty Madness (Catapult Madness) wynosi 3 z 2 głosy na 268 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Angry Animals 2 oraz Tommy Slingshot. Możesz grać za darmo na VVIVS Logiczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!. We recommend On snail

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać kąt i siłę ognia rzutu katapultą. Katapulta Szaleństwo jest świetną grą typu trebusz. Użyj katapulty, aby uruchomić przewoźników, aby dostać się do sąsiada i poprosić o pomoc. To jest szaleństwo!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Logiczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Katapulty Madness " Czy chcesz zagrać w tę grę?