Catapult Madness

Oceń grę
Catapult Madness in italianoCatapult Madness en françaisKatapult-Wahnsinn auf DeutschCatapult Madness in English

Katapulty Madness

268

Logiczne

Średnia ocen Katapulty Madness (Catapult Madness) wynosi 3 z 2 głosy na 268 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Tommy Slingshot oraz Wściekłe zwierzęta. Możesz grać za darmo na VVIVS Logiczne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj lewego przycisku myszy, aby wybrać kąt i siłę ognia rzutu katapultą. Katapulta Szaleństwo jest świetną grą typu trebusz. Użyj katapulty, aby uruchomić przewoźników, aby dostać się do sąsiada i poprosić o pomoc. To jest szaleństwo!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Logiczne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Katapulty Madness " Czy chcesz zagrać w tę grę?