Bus Parking Simulator

Oceń grę

Bus parking simulator

6

Wyścigowe

Średnia ocen Bus parking simulator wynosi 4.5 z 2 głosy na 6 trafień. Grę dodano w dniu 10 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Przystanek autobusowy Czeka Dress Up oraz Parking jachtowy. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

działanie klawiszy strzałek. Bus Parking Simulator to darmowa gra online w zakresie prowadzenia i parkowania dla tych, którzy marzą o byciu kierowcą autobusu. Wiesz, nie jest w stanie zręcznie prowadzić tego rodzaju ogromnego autobusu. Zasady dla ciebie są takie, że nie wolno ci uderzać w przeszkody terenowe, co oznacza twoją porażkę. Sekret ukończenia polega na jeździe ostrożnie i powoli. Czas parkowania jest oczywiście dla ciebie wystarczający, po prostu pokaż mi swoje wysokie umiejętności jazdy!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Bus parking simulator " Czy chcesz zagrać w tę grę?