Burnout Drift 3

Oceń grę
Burnout deriva 3 in italianoDérive de l'épuisement 3 en françaisBurnout Drift 3 auf DeutschBurnout drift 3 in English

Dryf wypalenia 3

145

Wyścigowe

Średnia ocen Dryf wypalenia 3 (Burnout drift 3) wynosi 4 z 1 głosy na 145 trafień. Grę dodano w dniu 27 czerwiec, środa 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Skrajny kociak oraz Drift Race. Możesz grać za darmo na VVIVS Wyścigowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

WASD lub klawisze strzałek do kierowania, spacja do korzystania z hamulca ręcznego, C, aby zmienić widok kamery. Czy lubisz dryfować samochodem? W tej grze możesz wypróbować dryf samochodów, fajnie jest o tym myśleć. Możesz zmienić swoje umiejętności samochodowe i dostosować ich działanie do sposobu jazdy. Musisz kontrolować swój samochód, unikać uderzania w cokolwiek innego i zarabiać tyle, ile zdołasz. Zdobyte pieniądze można kupić nowe samochody. Baw się dobrze grając w Burnout Drift 3.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wyścigowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dryf wypalenia 3 " Czy chcesz zagrać w tę grę?