Black Knight

Oceń grę
Cavaliere Nero in italianoChevalier noir en françaisSchwarzer Ritter auf DeutschBlack knight in English

Czarny Rycerz

91

Obrona

Średnia ocen Czarny Rycerz (Black knight) wynosi 4.5 z 2 głosy na 91 trafień. Grę dodano w dniu 26 październik, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Czarny i biały łabędź: pojedynek oraz Czarny Pomarańczowy. Możesz grać za darmo na VVIVS Obrona gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Strzałka w lewo i w prawo, aby kontrolować ... Black Knight to genialna gra zręcznościowa. Czarny rycerz, który pojawił się tylko w nocy, nosi honor i wspaniałą misję. Jego bronią są ostre miecze i mocne tarcze. Użyj lewej i prawej strzałki, aby stawić czoła wrogom po obu stronach. Czy potrafisz dobrze kontrolować czarnego wojownika swoją mądrością? Powodzenia i zacznij swoją przygodę!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Obrona” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Czarny Rycerz " Czy chcesz zagrać w tę grę?