Battle Simulator

Oceń grę
Simulatore di battaglia in italianoSimulateur de bataille en françaisKampfsimulator auf DeutschBattle simulator in English

Symulator bitwy

190

Wojenne

Średnia ocen Symulator bitwy (Battle simulator) wynosi 1 z 1 głosy na 190 trafień. Grę dodano w dniu 30 lipiec, poniedziałek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Symulator daty Zayn Malik oraz Ekstremalny symulator jazdy samochodem. Możesz grać za darmo na VVIVS Wojenne gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Mysz = wybierz / miejsce / widok, Strzałki / WASD = przesuń kamerę. Symulator bitwy to dokładny symulator walki. Nie jesteś wojownikiem, ale mądrym przywódcą. Czy możesz być dobrym liderem? Stwórz własną armię i walcz na polu bitwy. Obserwuj, w jaki sposób twoja armia wroga jest tworzona, aby wybrać, których myśliwców chcesz użyć. Baw się dobrze.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Wojenne” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Symulator bitwy " Czy chcesz zagrać w tę grę?