Battle Monster

Oceń grę

Potwór bitewny

183

Przygodowe

Średnia ocen Potwór bitewny (Battle Monster) wynosi 1 z 1 głosy na 183 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Farma potworów oraz Demonstracja bitewnego życia kaczki. Możesz grać za darmo na VVIVS Przygodowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

To świat przygody. Posiadaj kolekcję domowych potworów i prowadź ich w różne miejsca, aby stawić czoła potworom z innych zwierząt za pomocą ekscytującego systemu walki w walce wręcz. Walcz z 40 różnymi potworami zwierząt w 5 różnych światach. Użyj swojego sprytu i strategii, aby wygrać. Za każdą wygraną bitwę zbieraj nagrody i ulepszaj swoje zwierzęta!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Przygodowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Potwór bitewny " Czy chcesz zagrać w tę grę?