Barbie Pet Doctor

Oceń grę
Barbie Pet Doctor in italianoBarbie Pet Doctor en françaisBarbie Haustier Arzt auf DeutschBarbie Pet Doctor in English

Doktor Petera Barbie

154

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Doktor Petera Barbie (Barbie Pet Doctor) wynosi 3.5 z 2 głosy na 154 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Baby Barbie My Palace Pets oraz Barbie Superhero Pet Rescue 2. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Mówi się, że dzieci i nastolatki, które lubią zwierzęta, mają dobre i troskliwe serce. Barbie uwielbia zwierzęta i dlatego zawsze marzyła o zostaniu lekarzem dla zwierząt domowych. Teraz, kiedy jej marzenie się spełniło i otworzyła swoją własną, fantazyjną szafę dla weterynarzy, Barbie musi przygotować stroje i stroje dla zwierząt domowych. Co powiesz na bycie osobistym asystentem mody u Barbie Pet Doctor? Podczas gdy Barbie bierze udział w uroczych kotkach, szczeniętach i innych zwierzętach w gabinecie weterynaryjnym, projektujesz mundury weterynarza, które Barbie będzie nosić w swojej szafce. Sukienka Barbie w szykownych i stylowych strojach dla lekarzy domowych, łączących szczyty i naszywki ze swoim weterynarzem ze śliczną spódnicą lub spodniami, fantazyjną czapką dla zwierzaka, eleganckimi kolczykami i nie zapomnij wyposażyć każdego stroju w niezbędny gadżet dla zwierzaka. Możesz też ubrać Barbie w śliczną weterynarzową sukienkę

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Doktor Petera Barbie (gra opracowana przez egirlgames.net)" Czy chcesz zagrać w tę grę?