Baby Lisi Santa Claus

Oceń grę
Baby Lisi Babbo Natale in italianoBébé Lisi Père Noël en françaisBaby Lisi Weihnachtsmann auf DeutschBaby Lisi Santa Claus in English

Dziecko Lisi Święty Mikołaj

123

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Dziecko Lisi Święty Mikołaj (Baby Lisi Santa Claus) wynosi 5 z 1 głosy na 123 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Baby Lisi Ciasta Ciasto oraz Baby Lisi Christmas Cake Jigsaw Puzzle. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

-Użyj myszki do zabawy z Baby Lisi Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok, a Święty Mikołaj nie jest nawet bliski przygotowania! Baby Lisi chce pomóc Mikołajowi i możesz pomóc jej w przycinaniu brody Świętego Mikołaja, obcięciu jego włosów, czyszczeniu zębów i wreszcie wyborze idealnego stroju na święta. Nie zapomnij złożyć sanie Świętego Mikołaja i reniferów w scenie "wciągnij i upuść"!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Dziecko Lisi Święty Mikołaj " Czy chcesz zagrać w tę grę?