Baby Hazel Pet Care

Oceń grę
Baby Hazel Pet Care in italianoBébé Hazel Pet Care en françaisBaby Haselnuss Haustier Pflege auf DeutschBaby Hazel Pet Care in English

Pielęgnacja dla niemowląt

197

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Pielęgnacja dla niemowląt (Baby Hazel Pet Care) wynosi 5 z 2 głosy na 197 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Dziecko kłopoty skóry piwnej oraz Leczenie dziąseł orzechowych. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Użyj myszki do interakcji. Jednego dnia Dziecko Hazel znajduje śliczny mały królik w swoim ogrodzie. Zabiera królika do domu i opiekuje się nim z miłością i troską. Baby Hazel nazywa go Honey Bunny. W tej grze Baby Hazel uczy się jak opiekować się swoim małym zwierzakiem, Honey Bunny. Ona potrzebuje twojej pomocy w nauce czynności związanych z opieką nad zwierzętami, takich jak kąpanie zwierzaka, karmienie, zabawę z zwierzakiem i wreszcie budowanie domu dla zwierzaka. Aby zdobyć więcej punktów, zadbaj o to, aby Baby Hazel i Honey Bunny były szczęśliwe podczas całej aktywności, spełniając ich potrzeby. Przygotuj się i baw się dobrze !!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pielęgnacja dla niemowląt " Czy chcesz zagrać w tę grę?