Avm Beach Hut Escape

Oceń grę

Avm beach hut escape

18

Łamigłówki

Średnia ocen Avm beach hut escape wynosi 3.5 z 2 głosy na 18 trafień. Grę dodano w dniu 10 maj, piątek 2019. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Prywatna plaża Ellie oraz Ozdoba na plaży. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Interakcja z myszką ... Wychodzisz na ryby łodzią po jeziorze. Nagle złapałeś wielką rybę, ale nie mógłbyś jej wyjąć z wody. Ciągnie cię kilka metrów, gdy łódź uderzy o skałę. Zaczyna opadać i musisz wyskoczyć. Na szczęście nie jesteś daleko od ziemi i płyniesz tam. To mała wyspa na środku jeziora, więc jesteś tutaj uwięziony. Jest wiele chat, ale nikogo tam nie ma. Teraz musisz znaleźć sposób na ucieczkę z tego miejsca chat. Przeszukuj je i zbieraj wszelkie przydatne przedmioty. Powodzenia i miłej zabawy!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Avm beach hut escape " Czy chcesz zagrać w tę grę?