Apple White At The Dentist

Oceń grę
Apple White al dentista in italianoApple White chez le dentiste en françaisApple White beim Zahnarzt auf DeutschApple White At The Dentist in English

Biały jabłko u dentysty

105

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Biały jabłko u dentysty (Apple White At The Dentist) wynosi 0 z 0 głosy na 105 trafień. Grę dodano w dniu 22 marzec, czwartek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Zbieranie jabłek oraz Moy Dentist Care. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Wiesz, co mówią, że jabłko dziennie trzyma lekarza z dala. Cóż, Apple White nie wydaje się cieszyć bardzo dużo jabłek, ponieważ z matką niefortunne doświadczenie i wszystko! Zamiast jeść jabłka, Apple White spożywa dużo słodyczy. Bardzo lubi czekoladę. Również Apple White był zbyt leniwy, by regularnie szczotkować zęby. To dlatego jej zęby są teraz w bardzo złym stanie.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Biały jabłko u dentysty " Czy chcesz zagrać w tę grę?