Apocalyptic Tower

Oceń grę
Torre apocalittica in italianoTour apocalyptique en françaisApokalyptischer Turm auf DeutschApocalyptic Tower in English

Wieża Apokaliptyczna

141

Łamigłówki

Średnia ocen Wieża Apokaliptyczna (Apocalyptic Tower) wynosi 4 z 2 głosy na 141 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Wieża Santa oraz Gra Box Tower. Możesz grać za darmo na VVIVS Łamigłówki gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Controls: Mouse Apocalyptic Tower to wciągająca gra obrony wieży. Na mapie 2D względnej stałej pozycji umieszczona jest wieża, aby stawić opór falom wroga i falom ataków. Zdobądź złoto, zabijając wroga, ulepszaj, aby naprawić swoją wieżę, a następnie poprzez ciągłą budowę różnych typów wież obronnych, aby nadrobić niedociągnięcia wieży obronnej z jedną wieżą. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Łamigłówki” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Wieża Apokaliptyczna " Czy chcesz zagrać w tę grę?