Anna's Frozen Date

Oceń grę

Anna Frozen Date

160

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Anna Frozen Date (Anna's Frozen Date) wynosi 4 z 1 głosy na 160 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Najlepszy klasyczny mahjong oraz Podrzucić pistolet. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Anna Frozen ma świetną randkę z miłością swojego życia, Kristoff. Pójdą do eleganckiej restauracji i zjedzą pyszne jedzenie, jednocześnie ciesząc się wspaniałym wspólnie spędzonym czasem. Anna szykowała się na to wydarzenie, ale jej siostra Elsa miała inne plany. Wykorzystała swoje magiczne moce lodowe, by zamrozić zamek i Annę, i powstrzymać ją od pójścia na randkę. Czy możesz pomóc Annie spotkać się z Kristoffem na czas? Rozpocznij świetną grę o nazwie Anna's Frozen Date i pomóż uroczej księżniczce. Najpierw użyj młotka, aby zahamować lód wokół ciała Anny. Sprawdź jej temperaturę za pomocą termometru i upewnij się, że nie ma wysokiej gorączki. Daj jej ciepłą i smaczną herbatę do picia i odzyskaj siły. Użyj pomocy zespołu, aby pomóc w procesie uzdrowienia zamrożonych palców i rąk Anny. Oczyść łzy chusteczką i zacznij nakładać makijaż, w przeciwnym razie spóźni się na randkę. W "Frozen Date" Anny można zasto

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Anna Frozen Date (gra opracowana przez cutezee.com)" Czy chcesz zagrać w tę grę?