Airport Control

Oceń grę

Kontrola lotniska

114

Samoloty-Latanie

Średnia ocen Kontrola lotniska (Airport Control) wynosi 0 z 0 głosy na 114 trafień. Grę dodano w dniu 9 kwiecień, poniedziałek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Idź Atom Ant oraz Upuszczenie piłki. Możesz grać za darmo na VVIVS Samoloty Latanie gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Pracujesz dla ATC, kontroli ruchu na lotnisku. Kliknij samolot, zanim zniknie z ekranu, aby go wylądować. Wykonuj zadania, aby zdobyć punkty. Upewnij się, że samoloty się nie kolidują. Bądź szybki lub możesz stracić trochę gotówki.

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Samoloty Latanie” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Kontrola lotniska " Czy chcesz zagrać w tę grę?