A Dolphin Kiss

Oceń grę
Un bacio dei delfini in italianoUn baiser de dauphin en françaisEin Delfin-Kuss auf DeutschA Dolphin Kiss in English

Pocałunek delfina

120

Dla-Dziewczyn

Średnia ocen Pocałunek delfina (A Dolphin Kiss) wynosi 0 z 0 głosy na 120 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Pierwsza randka Pocałunek oraz Pocałunek filmu. Możesz grać za darmo na VVIVS Dla Dziewczyn gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Allison czekała na ten weekend bardziej niż kiedykolwiek, bo jej matka zabierze ją na wesołą wycieczkę do Sea World, a to nie może znaczyć dla naszej kochanej rzeczy: ona ma otrzymać najbardziej pożądany pocałunek delfina! Tak to prawda! W Sea World obowiązuje nowa zasada, a każdy odwiedzający ma szansę otrzymać darmowy pocałunek od jednego z ich przyjaznych delfinów, zanim zacznie się każda magiczna prezentacja, ale do tego jest tylko jeden warunek, Allison musi tam dotrzeć naprawdę wcześnie, a ona już późno, bo nie może zdecydować, jaki strój pasuje najlepiej. Ona chce wyglądać naprawdę ładnie w momencie, w którym jej matka uchwyci magiczną chwilę, a tu jest, gdy potrzebuje twojej pomocy! Czy myślisz, że mogłabyś uzyskać jej dziewczęcy, elegancki wygląd, taki, który powinien pasować do słodkości tych delfinów? Następnie zacznij grać w przebieranie "A Dolphin Kiss" i zobacz, które z ładnie zadrukowanych bluzek, stylowych dodatk

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Dla Dziewczyn” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „Pocałunek delfina " Czy chcesz zagrać w tę grę?