1 On 1 Soccer

Oceń grę
1 su 1 calcio in italiano1 sur 1 Soccer en français1 gegen 1 Fußball auf Deutsch1 On 1 Soccer in English

1 Na 1 Piłka nożna

202

Sportowe

Średnia ocen 1 Na 1 Piłka nożna (1 On 1 Soccer) wynosi 5 z 2 głosy na 202 trafień. Grę dodano w dniu 23 marzec, piątek 2018. Czy lubisz grać w tę grę na przeglądarkę? Sprawdź nasze inne gry, takie jak Światowa piłka nożna oraz Girls Go Soccer. Możesz grać za darmo na VVIVS Sportowe gry. Codziennie dodajemy nowe darmowe gry online, które mogą być odtwarzane w każdej chwili w dowolnym miejscu. Graj we własnym tempie i zmierz się z najlepszymi graczami na świecie walcząc o miejsce w wielkim finale!.

Sterowanie: WASD i strzałki = ruch / skok 1 na 1 Piłka nożna to uzależniająca gra piłkarska dla 2 graczy. Wybierz swój kraj i graj przeciwko przyjacielowi lub komputerowi w szybkim tempie 1 na 1 mecz piłki nożnej. Baw się dobrze!

Nie zapomnij drogi graczu poinformować swoich znajomych o naszych darmowych grach. Posiadamy przeróżne i liczne gry z urzekającą grafiką i świetną jakością dźwięku, to sprawia, że granie z nami online stanowi wspaniałą i ekscytującą zabawę . Gwarantujemy wielogodzinną rozrywkę i niezapomniane chwile spędzone przy ulubionych grach. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie rozrywka i edukacja będą się płynnie przenikać, tak, aby nasi Goście mogli się dobrze zabawić. Grając w darmowe gry na przeglądarkę nie trzeba się rejestrować. Wystarczy wybrać interesującą nas grę, np.: z kategorii „Sportowe” i czerpać przyjemność z grania. Organizujesz imprezę i nie wiesz jak zapewnić swoim znajomym dodatkowej rozrywki? Dobrze trafiłeś! Teraz możesz grać z nami dosłownie wszędzie, na komputerze, tablecie czy telefonie. Czekają na ciebie godziny niezapomnianej zabawy z zachwycającą grą „1 Na 1 Piłka nożna " Czy chcesz zagrać w tę grę?